Szanowni Rodzice!

Minął pierwszy miesiąc nauki waszych dzieci w szkole.

Teraz nadszedł czas na wczesne pobudki, odrabianie zadań, przygotowywanie się do sprawdzianów i kartkówek, czytanie lektur i tak dalej… Wszyscy wiemy, że wrzesień nie należy do łatwych miesięcy.

Jeżeli obserwujesz już teraz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z programem szkolnym, ma wolniejsze tempo wykonywania zadań, nie rozumie wszystkich poleceń, zadań czy instrukcji, sprawia wrażenie, jakby nie słyszało, co się do niego mówi, ma słabą koncentrację, nie zanotowuje wszystkiego w trakcie lekcji, ma problemy z zapamiętywaniem lub pojawiają się inne problemy: NIE CZEKAJ, to samo nie zniknie, tylko będzie się nasilało, jeżeli nic z tym nie zrobisz, DLATEGO jako kochający, troszczący się rodzic – POMÓŻ swojemu dziecku.

Gabinet Pedagogiczny „ViP” – Wiem i Potrafię mieszczący się w Pszczynie zaprasza na diagnozę przyczyn niepowodzeń szkolnych u dzieci. Oferujemy również różnego rodzaju formy terapii, a także prowadzimy diagnozę i Trening Słuchowy metodą ISA Johansen – dzięki tej metodzie możemy pobudzać ośrodki w mózgu odpowiedzialne za przetwarzanie słuchowe, uwagę i koncentrację.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 505 953 703